O nas

Języki obce? O tak, to jest prawdziwa pasja. Nie potrafimy żyć bez pracy z uczniami, a zmienność ich wymagań i zainteresowań dostarcza nam ogrom emocji w postaci ciągłej chęci doskonalenia siebie w walce o dobro klienta. Zależy nam na stworzeniu miejsca nieszablonowego. Lubimy iść pod prąd i inicjować nieoczywiste działania. W naszej zawodowej postawie nie ma miejsca na samą teorię, jest praktyka i wiedza poparta doświadczeniem. Studio Języków Obcych jest przeciwieństwem stereotypowego wizerunku szkoły. To nie jest tylko miejsce.. to przede wszystkim historie naszych klientów, starszych i najmłodszych uczniów, ludzi których wciąż poznajemy i którzy nas inspirują. Studio powstało z myślą o najbardziej wymagających uczniach, którym zależy przede wszystkim na komunikacji w języku obcym. To spersonalizowane miejsce, gdzie oprócz wysokiego standardu nauczania, niezwykle ważna jest też estetyka pracy. Naukę z użyciem nowoczesnych technologii, aplikacji i gier doceniają zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.
Zapisz się na kurs i zadbaj o rozwój swoich kompetencji językowych.
Zapraszamy również na kursy indywidualne i online, ilość miejsc ograniczona.

 

LEKTORZY:

 

mgr Małgorzata Gucwa, lektor języka niemieckiego i angielskiego:

Prowadzę autorskie lekcje języka niemieckiego angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, kursy specjalistyczne, a także konwersacje przy kawie i różnorodne niemieckie wydarzenia w naszym Studio Języków Obcych “GERMANIA” przy ul. Rostockiej 160 w Szczecinie. Staram się pokazać, że niemiecki wcale nie jest trudny, lecz logiczny. Zarażam uczniów pozytywnym nastawieniem i miłością do języków obcych.
Uwielbiam eventy językowe, zgłębianie metodologii nauczania, tworzenie nowych materiałów do nauki niemieckiego i angielskiego.
Moją pasją są również podróże oraz fitness. Rozumiem potrzeby moich wymagających uczniów ? Daję z siebie wszystko po to, żeby razem ze mną byli przekonani, że warto się uczyć, a nauka nie musi być przykrym obowiązkiem, lecz przynosić może także radość i dumę.
Fascynuje mnie uczestniczenie w rozwoju moich uczniów i cieszy każdy pozytywny new’s o zdanych egzaminach, najwyższych notach i poradzeniu sobie za granicą lub z klientem obcojęzycznym. Stale pracuję nad marką osobistą i ciągle staram się podnosić jakość moich lekcji, wykorzystując autentyczne materiały, nowoczesne technologie i stawiając nacisk na komunikację.

 

mgr Sandra Just, lektor języka niemieckiego, tłumacz:

Języki obce to moja pasja, a język niemiecki – przygoda, która rozpoczęła się kilkanaście lat temu i trwa do dzisiaj. Jestem germanistką, lektorem i tłumaczem z powołania. W 2015 roku ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim, a dwa lata później studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń prawniczych i ekonomicznych. Uważam, że najważniejsze w pracy to robić to, co się lubi – dlatego już od kilku lat zarażam swoich uczniów słabością do języka niemieckiego i tłumaczę teksty z różnych dziedzin oraz zajmuje się tłumaczeniami ustnymi. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, nie tylko lingwistycznych, a w pracy cenię sobie także kontakt z drugim człowiekiem. Zajęcia zawsze staram się poprowadzić kreatywnie i ciekawie, tak aby nigdy się nie dłużyły, co – patrząc po zdziwionych minach uczniów, słyszących że czas zajęć dobiega końca – nierzadko mi się udaje ?. Stawiam przede wszystkim na umiejętność swobodnej komunikacji, jednak nigdy nie pomijam przy tym mojego “konika” – gramatyki – oraz innych ważnych kompetencji językowych.

 

 

Napisz do nas: